С признателност към героите

С признателност към героите
  На 29 януари  ученици от клуб „Млади възрожденци“ при Трето ОУ „П. Р. Славейков“, гр. Търговище, взеха активно участие в честванията по повод Освобождението на града ни.
  В знак на признателност към героите, отдали живота си за свободата, те поднесоха венец  и отдадоха чест пред паметника „Морената“ в квартал „Вароша“ и паметника на генерал Казимир Ернрот .🕊️
   Дейността се реализира под ръководството на г-н Камен Драганов – старши учител в ГЦОУД и ръководител на клуб „Млади възрожденци“ при Трето ОУ „П. Р. Славейков“.
   Подобни паметни дни възпитават у младите хора родолюбие, историческа памет и усещане за принадлежност, които изграждат националното ни самосъзнание