Здрави усмивки в 1. „а“ клас

Здрави усмивки в 1. „а“ клас

Здрави усмивки в 1. „а“ клас

31.10.2025г.
 На 29 октомври учениците от 1. „а“ клас с класен ръководител г-жа Надежда Стоянова посрещнаха стоматолога  д-р Стефка Куклева – регионален координатор по програмата на Министерството на здравеопазването за безплатно силанизиране на първите постоянни зъби на деца от 5 до 8 години.
 Д-р Куклева проведе беседа на тема „Методи и средства за поддържане на стриктната орална хигиена при децата“, като обясни как правилно да се почистват зъбите и какви са най-добрите начини за това.
 Малките първокласници проявиха голям интерес, активно участваха в разговора и споделиха своя опит. В края на срещата всяко дете получи подарък за лична орална хигиена.