Есенни игри – приемственост и добри практики

Есенни игри – приемственост и добри практики

Есенни игри – приемственост и добри практики

29.11.2025г.
 На 26.11.2025 г. учениците от I „а“ и II „а“ клас с класни ръководители г-жа Надежда Стоянова и г-жа Елена Цонева се включиха в междуинституционалната инициатива „Есенни игри“, организирана съвместно с децата от I-ва и II-ра група на ДГ №11, сграда „Славейче“.
 Дейността затвърди приемствеността между детската градина и училището и предостави възможност за разнообразни игрови активности, които подкрепят адаптацията на бъдещите първокласници