"Най-усмихнат 😊 клас на България🇧🇬" 2025

"Най-усмихнат 😊 клас на България🇧🇬" 2025

"Най-усмихнат 😊 клас на България🇧🇬" 2025

21.01.2026г.

  Ученици от Трето ОУ „П. Р. Славейков“, гр. Търговище взеха участие в националната кампания „Най-усмихнат клас на България“ 2025, организирана от Сдружение „Усмивка“.

  В инициативата се включиха 3. А клас с ръководител г-жа Ваня Христова, който за поредна трета година участва в кампанията, както и ГЦОУД 4а–3а клас с ръководител г-жа Снежана Димитрова. И двата класа бяха отличени с грамоти за участие и получиха поздравления от организаторите за своя ентусиазъм, позитивно отношение и споделени усмивки.

  Кампанията „Най-усмихнат клас на България“ насърчава ценности като доброта, сплотеност, уважение и подкрепа между учениците и утвърждава училището като място за изграждане на положителна и подкрепяща среда.

Поздравяваме учениците и техните ръководители за активното участие и достойното представяне.