ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!

ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!

ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!

Ние сме СЛАВЕЙКОВЦИ.
Помним ГЕРОИТЕ.
Пазим СВОБОДАТА.
Обичаме БЪЛГАРИЯ.
Рецитал на откъси от „Опълченците на Шипка“ от Иван Вазов, представен от учениците от 7. А клас със съдействието на преподавателите М. Иванова, М. Чаушева, Р. Мутафов и Б. Василев.