ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!
Ние сме СЛАВЕЙКОВЦИ.
Помним ГЕРОИТЕ.
Пазим СВОБОДАТА.
Обичаме БЪЛГАРИЯ.
Рецитал на откъси от „Опълченците на Шипка“ от Иван Вазов, представен от учениците от 7. А клас със съдействието на преподавателите М. Иванова, М. Чаушева, Р. Мутафов и Б. Василев.